Úvod O nás Služby Kontakt Reference

Rychlá realizace

Váš projekt přivedeme k životu už během několika málo dní. Od zahájení projektu, až po spuštění marketingové kampaně. V případě webových stránek a menších e-shopů se jedná pouze o jeden týden.

Inovativní řešení

Projekty vyvíjíme na naši vlastní platformě, která nám umožňuje váš projekt dostatečně personalizovat. Ať už se jedná o rychlost, různorodost designu, nebo doplňkové funkce.

Komplexní služby

Navrheneme firemní logo, vytvoříme webové stránky / e-shop, postaráme se o hosting, bezpečnost, SEO a online marketing. U nás máte vše na jednom místě. Řešíme dodatečnou grafiku, programování a správu vašeho projektu.

Jsme mladá expandující společnost, která vyvíjí vlastní softwarové řešení Evie. To využíváme nejen pro tvorbu webových stránek, ale i e-shopů. S pomocí Evie jsme schopni vytvořit unikátní a jedinečné projekty, které se liší svým designem i funkcionalitou.

Každý projekt si zaslouži to nejlepší. Webové stránky, e-shopy, ale i grafiku realizujeme s odhodláním a vidinou nejlepšího možného výsledku. Společně posuneme váš projekt dále.

    Tvoříme weby nové generace. Interaktivní, dynamické a originální. Stavíme e-shopy o 10 000+ položkách, které jsou i přes svůj rozsah nebývale rychlé a snadno se spravují. Systém Evie našim klientům umožňuje měnit strukturu webu, SEO, efektivně upravovat obsah, spravovat produkty a kategorie, efektivně a snadno vyřizovat objednávky a mnohem více.

    Nabízíme dvě různé cesty:
  • Vytvořte si vlastní webové stránky, nebo e-shop s Evie v rámci aktuálních možností editoru.
  • Nechejte si vytvořit projekt od našich profesionálů. Ti dokáží vytvořit design a funkcionality, kterými samotný editor nedisponuje. Posunemete tak váš projekt ještě dále za hranice běžného standardu. Můžeme také vytvořit řešení na míru vašemu zadání.


Zjistěte více o tom jak vám můžeme pomoci rozvinout váš business.
Prozkoumejte historii naši společnosti, nebo se seznamte s našimi technologiemi.

1

Analýza projektu

Dříve než začneme na projektu pracovat, je třeba jej analyzovat. Jaké jsou vaše cíle? Chcete osobní, nebo firemní stránky? Na jakou cílovou skupinu budete cílit? Společně projdeme tyto, i další podstatné otázky. Probereme rozsah projektu, přibližnou délku realizace a další podstatné body realizace. Také Vás seznámíme se systémem Evie, ve kterém svůj budoucí projektu budete spravovat. Zkrátka probereme vše podstatné.

2

Grafické návrhy

Po provedení společné analýzy se pustíme do grafických návrhů. Jednotlivé grafické návrhy nejsou jen obrázky. Jedná se o funkční prototyp projektu. Můžete tedy vidět, jak by návrh designu vypadal v reálném provozu. Grafiku projektu budeme tímto způsobem upravovat, dokud nenalezneme ten správný design.

3

Realizace projektu

Když už máme správný design, pustíme se do realizace. Pokud se jedná o internetové stránky, doplníme patříčný obsah. Vytvoříme funkce a grafické animace. Následně vytvoříme responzivní verzi (verze stránek pro mobilní telefony a tablety).

Pokud se jedná o e-shop, vytvoříme základní kategorizaci e-shopu, nahrajeme patřičné produkty. Dále doplníme základní informace, obchodní a reklamační podmínky a provedeme základní nastavení. Následně vytvoříme responzivní verzi.

Pokud potřebujete vytvořit funkce, které e-shop, nebo web prozatím nemá, nepředstavuje to žádný problém. Musíte však počítát s tím, že tvorba novývh funkcí chvíli trvá.

4

SEO

Co je to vlastně SEO? Jedná se o metody, které Vám pomohou docílit lepší pozice v internetových vyhledávačích. Jedná se například o nastavení titulků, popisů a klíčových slov stránky. Autoritu internetové domény, externí odkazy, on-page faktory, a další metody.

5

Spuštění projektu

Jak probíha spuštění projektu?

1. společně zvolíme vhodnou doménu (internetovou adresu).
2. vytvoříme vám přístupový účet v systému Evie.
3. na vzniklý účet vám připojíme vytvořený projekt.
4. projekt propojíme se zakoupenou doménou a provedeme patřičná nastavení.
5. předáme vám veškeré přístupové údaje. Od této chvíle můžete projekt spravovat.
6. hotovo. Projekt je přístupný z internetu.

Pokud budete realizovat projekt s námi, automaticky vám odpadá nutnost řešit patřičné technikálie. Jedná se především o zakoupení domény, zajištění webového hostignu, pořízení a zprovoznění SSL certifikátu a nastavení DNS. O tyto, a mnohé další věci se postaráme za vás.

6

Externí služby

Aby jste měli vše pod kontrolou, můžeme Vám připojit Google Analytics. Je vhodné připojit i jiné služby, jako například: Google Search Console, Google Ads, Sklik, Zboží.cz. Jednotlivé služby a jejich nasazení se liší. Některé služby využijete více pokud je vašim projektem e-shop. Můžeme vám zřídit i mailové schránky.

7

Reklamní kampaň

Jak upozornit potencionální klienty na vaše stránky, nebo e-shop? Internetová reklama vám zaručeně zajistí lepší pozici ve vyhledávačích a vaši potencionální klienti se o vás dozvědí rychleji a snáze. Správným nastavením internetové reklamy a jejich správou docílíme lepších výsledků.

Pojďte do toho s námi.Sjednejte si schůzku a zjistěte více.