Úvod O nás Služby Kontakt Reference

Jsme Webclever. Moderní společnost, která poskytuje klientům komplexní služby v oblasti IT a vyvýjí systém Evie.

Evie slouží především ke tvorbě webových stránek, e-shopů nebo B2B portálů se zaměřením na firemní klientelu, ale taktéž pro jednotlivé uživatele.

Vlastní platforma se vyvíjela 3 roky a snažili jsem se o to, aby byla dostupná opravdu všem, bez jakéhokoliv omezení. Neustále ji však zdokonalujeme a posouváme se dál.

Jestli-že si chcete vytvořit vlastní web, nemusíte ovládat programovací jazyky, nebo rozumět tvorbě webových stránek. V našem systému si vytvoříte projekt jednoduše krok za krokem, přesně podle Vašich představ.

Hlavní výhodou EVIE je tudíž skutečnost, že si úplně každý může navrhnout jedinečný web nebo e-shop bez omezení pro rozložení stránek, s vlastním designem i strukturou webu.

Veškeré projekty, které zde vytvoříte jsou hostovány na serverech Microsoft Azure. Což znamená garanci každému uživateli v oblasti rychlosti, zabezpečení, stálé dostupnosti a stability svého projektu v nejvyšší kvalitě.

Systém každý den inovujeme a přidáváme nové funkce a prvky, které umožňují zlepšení vývoje všech projektů současným či novým uživatelům.

V případě zájmu, Vám vytvoříme tzv. Projekt na klíč. Což zahrnuje vstupní konzultaci se zákazníkem, připravení celkového návrhu, který Vám je později prezentován a po schválení realizován našimi programátory.

Naše bezkonkurenčnost se skládá z rychlosti, ceny a kvality tvorby v realizaci webových stránek a e-shopů. Tudíž jakmile projekt objednáte a schválíte prvotní návrh, jsme schopni Vám hotový web nebo e-shop předat již do 1 týdne.

Jedna z velkých výhod, kterou nabízíme oproti jiným softwarovým firmám je jednoduchost systému pro následné úpravy projektu. Zhotovit si je dokážete úplně sami bez potřeby nás kontaktovat, tudíž šetříte peníze i čas.

2017

Adam Peter začíná programovat redakční systém Evie.cz. Vzniká systém pro tvorbu webových stránek.

2018

31.1.2018 vzniká společnost WEBCLEVER s.r.o. Realizujeme první zakázky, jedná se především o grafické práce a jednoduché weby.
Průběžně pracujeme na redakčním systému Evie.cz. Programujeme nové funkce a budujeme technické zázemí. Ke konci roku vzniká na naši platformě první e-shop.

2019

V průběhu roku zavádíme do redakčního systému Evie.cz podporu e-shopů a vylepšujeme jej. Měníme klíčové vlastnosti systému pro snazší úpravu obsahu a doplňujeme nové funkce. Systém uvádíme do provozu pro širší veřejnost. Pracujeme na jeho optimalizaci, uživatelské přívětivosti a odlazení.

Začínáme se věnovat větším e-shopům. Vyvíjíme potřebné funkce a vznikají první velké e-shopy. Realizujeme několik menších i větších zakázek. Dále realizujeme projekty ze zahraničí (Polská republika a Slovenská republika).

Zavádíme podporu webového hostingu a zlepšujeme technické zázemí. Vzniká marketingové zázemí.

2020

Soustředíme se na zdokonalování našich služeb a expanzi. Přebíráme správu nad již existujícími e-shopy.

Provádíme optimalizace a vylepšení systému Evie. Zvyšujeme rychlost našich projektů, zaměřujeme se na vývoj moderních doplňků pro webové stránky a e-shopy. Zavádíme podporu mnohých externích služeb pro editor a vyvíjíme vlastní API pro e-shopy. Vytváříme profesionální, moderní B2B řešení pro malé i velké firmy.